Przedszkole Koala - Przedszkole z Werwą !

Zapisy na rok 2018/2019

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kosmiczny tydzień

Testy rakiet kosmicznych w Przedszkolu Koala

Dzień babci i dziadka

Czwartek, 18 Stycznia 2018, 18:06

Kalendarz wydarzeń przedszkolnych nie może się obyć bez święta Babć i Dziadziusiów. Ten szczególny dzień świętowaliśmy dzisiaj w przedszkolu. Dzieci przygotowały z tej okazji przedstawienie oraz piękne upominki.

Warsztaty podróżnicze „Hiszpańskie flamenco”

Środa, 17 Stycznia 2018, 12:12

Jeden dzień z życia Hiszpana – tak można opisać dzisiejsze spotkanie z podróżnikiem. W oryginalnych strojach dzieci mogły zatańczyć flamenco i paso doble oraz przetestować hiszpańskie wachlarze i kastaniety. Poznać uroki sjesty i przyswoić kilka hiszpańskich słówek oraz wziąć udział w bezpiecznej walce byków.

Warsztaty podróżnicze „Smocza Indonezja”

Czwartek, 14 Grudnia 2017, 17:05

Na warsztatach dzieci miały okazję odkryć niezwykły kraj położony na 17 000 wysp, poznać różne smoki zamieszkujące indonezyjskie lasy, plaże i głębiny morskie, doświadczyć spektaklu wayang, czyli tańca cieni, dowiedzieć się, co to jest batik i przymierzyć kolorowe batikowe stroje, zagrać na prawdziwych instrumentach z Jawy, Sumatry i Bali, takich jak bambusowe angklungi i dźwięczne gamelany.