Przedszkole Koala - Przedszkole z Werwą !

Zapisy na rok 2022/2023

Trwają zapisy do Przedszkola Koala na nowy rok szkolny.

Dzień Babci i Dziadka

Piękne niespodzianki dla wszystkich Babć i Dziadziusiów.

Aktualności

Świątecznie, Noworocznie…

Piątek, 6 Grudnia 2019, 16:04

Grudzień to wyjątkowy okres w naszym przedszkolu. Zwykle rozpoczyna się wizytą Świętego Mikołaja, a kończy świątecznym występem dla rodziców i wigilijnym obiadem dla dzieci i pracowników. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, spokoju, pomyślności w Nowym Roku oraz wytrwałości w realizacji planów.

I konkurs recytatorski.

Środa, 20 Lutego 2019, 12:12

W ramach naszego cyklu „Zaczytane przedszkole”, 20 lutego odbył się w naszym przedszkolu I konkurs recytatorski „Spotkanie z poezją”. Świetnie przygotowani, ale bardzo przejęci uczestnicy, przedstawili wierszyki ze skarbnicy polskich poetów piszących dla dzieci. Jury oceniało sposób deklamacji i ekspresję uczestników, dobrane rekwizyty i strój. Wszystkie interpretacje były znakomite. Zwycięzcami zostali z grupy młodszej: Mieszko oraz Ryś i Ilonka z grupy 6-latków. Gratulujemy!

Miedzynarodowy dzień pizzy.

Środa, 6 Lutego 2019, 18:06

Dziś odwiedziliśmy Pizzerię Peperoni przy ul. Asnyka w Wieliczce. Z okazji międzynarodowego dnia pizzy dzieci mogły w pizzerii samodzielnie wykonać pizzę i rzecz jasna delektować się swoimi kulinarnymi dziełami.