Przedszkole Koala - Przedszkole z Werwą !

Zapisy na rok 2018/2019

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kosmiczny tydzień

Testy rakiet kosmicznych w Przedszkolu Koala

Co nas wyróżnia?

• Brak wpisowego.

• Opłaty po okresie promocyjnym najtańsze w gminie – czesne 239 zł.

• Nasze drzwi są dla Państwa zawsze otwarte. Ułatwiamy dzieciom adaptację uwzględniając ich potrzeby – w pierwszych dniach pobytu dziecka w Przedszkolu Niepublicznym KOALA dziecku może towarzyszyć bliska osoba.

• Zajęcia dydaktyczne na wysokim poziomie.

• Indywidualizacja pracy z dzieckiem.

• Zespół osób tworzący przedszkole – to ludzie, którym się chce, zaangażowani w pracę z dziećmi, kompetentni z głowami pełnymi pomysłów.

• Możliwość korzystania ze Strefy Rodzica – autorskiego panelu internetowego, w którym oprócz informacji dla rodziców dotyczących postępów edukacyjnych dziecka dostępny jest podgląd sal na żywo (obraz dostępny z 4 kamer umieszczonych na salach zabaw, podgląd możliwy tylko dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola, po wcześniejszym zalogowaniu do Panelu).

• Przedszkole jest czynne 12 miesięcy w roku – z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.