Przedszkole Koala - Przedszkole z Werwą !

Kosmiczny tydzień

Testy rakiet kosmicznych w Przedszkolu Koala

Bal karnawałowy

Przedszkolne sale zamieniły się w sale balowe, a dzieci wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów.

Witamy w Przedszkolu Koala!

Przedszkole Niepubliczne Koala to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o aktywnej edukacji Twojego dziecka. Stworzyliśmy unikatowy system aktywnego rozwoju dla najmłodszych oparty na dwóch równoważnych filarach: edukacji i aktywnej zabawie.

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci w wyborze właściwego przedszkola dla Twojego dziecka.

Przedszkole Niepubliczne KOALA jest wpisane do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Gminy Wieliczka.

Dzieci uczęszczające do Przedszkola KOALA mają zapewnioną opiekę kompetentnych nauczycieli. Nasza kadra wychowawców oraz bezpieczne otoczenie, sprzyjają inspirującym zabawom na powietrzu i w przedszkolu.

Budynek przedszkola mieści się na 24 arowej działce z dużym ogrodem, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną przestrzeń do realizacji programu pełnego aktywności w czasie przewidzianych zabaw ruchowych.

Przedszkole Niepubliczne KOALA zostało objęte wsparciem w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.