Przedszkole Koala - Przedszkole z Werwą !

Zapisy na rok 2020/2021

Trwają zapisy do Przedszkola Koala na nowy rok szkolny.

Dzień Babci i Dziadka

Piękne niespodzianki dla wszystkich Babć i Dziadziusiów.

Zapisy i cennik

Do Przedszkola KOALA przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat (w wyjątkowych sytuacjach od 2,5 lat). Aby zapisać dziecko do Przedszkola KOALA należy złożyć poprawnie wypełnioną „Kartę zapisu Dziecka do Przedszkola KOALA” (do pobrania na stronie), w placówce pod adresem  Śledziejowice 3, 32-020 Wieliczka lub przesłać na adres mailowy. Rekrutacja trwa cały rok, dzieci przyjmowane są wg kolejności zgłoszeń, w miarę wolnych miejsc. Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, celem umówienia spotkania.

Opłaty w roku szkolnym 2020/2021:
• czesne: 380 zł 
• wpisowe: 0

Oferujemy:
• zajęcia dydaktyczne na wysokim poziomie,

• język angielski,

• zajęcia plastyczne,

• gimnastyka,

• rytmika,

• taniec,

• konsultacje z logopedą,

• robotykę,

• zabawy na powietrzu w bezpiecznym ogrodzie,

• indywidualizację pracy z dzieckiem,

• przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole,

• zaczytane przedszkole – to nasz pomysł na wzbudzenie u dzieci zaciekawienia książką i czytaniem. Każdy miesiąc ma swojego patrona – autora literatury dziecięcej. Dzieci poznają autorów literatury dziecięcej, epokę, w której żyli, zwyczaje wówczas panujące oraz zapoznają się z ich twórczością. Raz w miesiącu organizowane jest wyjście do biblioteki, połączone z warsztatami edukacyjnymi,

• kółka zainteresowań (w zależności od potrzeb i zainteresowań naszych podopiecznych),

• codzienne zajęcia muzyczno-ruchowe,

• kompetentny personel,

• atmosferę przyjazną dziecku, aby czuło się bezpieczne, akceptowane i kochane,

Ponadto w roku szkolnym organizujemy m.in.
• pikniki oraz imprezy z udziałem rodziców i bliskich,

• teatrzyki,

• wycieczki,

• wizyty ciekawych gości,

• wiele innych ciekawych wydarzeń, niektóre z nich są organizowane spontanicznie – w zależności od upodobań dzieci w danym momencie, wydarzeń bieżących w kraju i na świecie (olimpiady, wydarzenia sportowe, nietypowe daty w kalendarzu), czy też szalonych pomysłów naszych nauczycieli – jak np. wakacyjny bal w strojach plażowych.

Posiłki:
• śniadanie
• drugie śniadanie,
• obiad,
• podwieczorek.

Opłata dzienna za wyżywienie wynosi 14,50 zł. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, koszt wyżywienia jest naliczany proporcjonalnie do ilości obecności.

Dla dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi jest możliwość zróżnicowania jadłospisu według indywidualnych wymagań zdrowotnych i dietetycznych.